DAHA DA FAZLASI GELECEK YAKINDA…


Biz 25 yıllık gıda sektörü tecrübesiyle yola çıktık ve son 5 yılda bu sektörde tedarik zincirinin en üstünde olmayı başardık. Üretim, pazarlama ve satış noktasındaki yılların getirdiği tecrübeyle beraber dinamik bir yapı kurarak eksik taşları kısa sürede yerine oturtmayı başardık.

Her biri kendi alanında profesyonellerden oluşan ekibimizle, teknolojinin ve çağın getirdiği bütün yenilikleri kullanarak müşterilerimizin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermeyi sağladık. Hızlı tüketim ürünlerinde söz sahibi olmayı hedefleyerek her geçen gün ürün portföyümüze yeni ürünler ekliyoruz.

Greyfood GmbH, kurulduğu günden bu yana kendi kazancını değil, müşterilerinin kazancını ön planda tutan bir bakış açısına sahip olmuştur. Bu düşünce, bizi her zaman müşterilerimizin gözünde farklı bir yer edinmemizi sağlamıştır. Bizi biz yapan Almanya’nın etnik marketlerinde bulunmayan markalı ürünleri yerleştirme fikridir. Greyfood GMBH bu dinamik yapısıyla markalı ürünleri sunabileceği yeni bir satış kanalı ve tekniği geliştirmiştir.

Open chat