Neden Greyfood?

Gıda sektöründe 25 yıllık tecrübemizle başladığımız bu yolculukta, son 6 yılda sektördeki tedarik zincirinin zirvesine yükseldik. Üretim, pazarlama ve satış konusundaki yılların getirdiği tecrübeyle, dinamik bir yapı kurarak eksik taşları kısa sürede yerine oturtmayı başardık. Alanında uzman ekibimiz ile teknolojinin ve çağın getirdiği tüm yenilikleri kullanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Hızlı tüketim ürünlerinde söz sahibi olmayı hedefleyerek, her geçen gün ürün portföyümüze yeni ürünler ekliyoruz.

Greyfood GmbH, kuruluşundan bu yana müşterilerinin kârını öncelikli tutan bir bakış açısına sahiptir. Bu yaklaşım, müşterilerimizin gözünde her zaman farklı bir yer edinmemizi sağlamıştır. Bizi biz yapan, Almanya’nın etnik marketlerinde bulunmayan markalı ürünleri sunma fikrimizdir. Bu dinamik yapımız ile Greyfood GmbH, markalı ürünleri sunabileceği yeni bir satış kanalı ve tekniği geliştirmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

GREYFOOD; kalite politikasının temelleri müşteri memnuniyeti, kalite ve gıda güvenliği, çevre politikası, iş sağlığı, güvenliği ve iş etiği üzerine kuruludur. ISO 9001 Kalite Yönetimi ve IFS standartları adapte edilerek uygulanmakta olan kalite kontrol kriterleri, kalite politikasını kurumsal politikanın bir parçası haline getirmiştir.

GREYFOOD çalışanları ile bir bütündür. Tüm ekip, kalite ve gıda güvenliği bilinci içerisinde; üst yönetimin desteği ile kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve risklerini analiz ederek ve sürekli iyileştirerek,

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeyerek,
Müşterilerimizi dinleyip onlara yardımcı çözümler üreterek,
İş ortaklarımız ve taşeronlarımızla birlikte işbirliği ve karşılıklı güven içerisinde maksimum verimliliği elde etmek için çalışarak,
Şirketimizin başarısını, hizmet/ürün kalitesini etkileyen ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirerek,
IFS Gıda Güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre konularında ilgili tüm yerel ve uluslararası kanun, yönetmelik ve standartlar doğrultusunda hareket ederek,
Çalışanlarına, gıda hijyeni, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle GREYFOOD kalite yolunda; iş sağlığı ve güvenliği (İSG) ve çevre risklerini en aza indirecek önlemleri alarak, çalışma ortamlarını güvenli hale getirerek ve çalışanlarımızın sağlıklarını koruyarak eğitim ve çalıştaylarla yönetici ve çalışanlarımızın bireysel katkılarını artırarak ve etik kurallarımıza uyarak çalışmayı koşulsuz benimsemiştir.
GREYFOOD, verdiği hizmet aşamalarında genel hijyen ve GMP (Good Manufacturing Practices) kurallarına taviz vermeden sadık kalmaktadır.

Bu kapsamda yapılması gerekenler prosedürlerde belirtilir. Hijyen-temizlik eğitimleri ve kontrolleri rutin olarak gerçekleştirilir ve personel sağlık muayeneleri periyodik olarak tamamlanır. GREYFOOD depoları, ambalajlı ürünlerin hijyenik ortamlarda depolanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner